Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Realitní kancelář pro své klienty inzeruje na realitních serverech, Eurobydlení.cz, Realingo.cz, Dobré nemovitosti.cz, Homer.cz, Kup-nemovitost.cz, Realitní komora ČR, Topreality.cz , UlovDomov.cz, Sbazar, Sreality, Bazos, HyperInzerce, inzerce je včetně prezentace s fotografiemi také na www.dusareality.cz.

Moje spolupráce s klienty je na dohodě, zda chcete svoji nemovitost nabízet mým prostřednictvím s dohodou o spolupráci, s možností vlastní inzerce, dále s exklusivní smlouvou , nebo neexklusivně smlouvou. Nabízím osobní přístup po celou dobu obchodního případu. Zajišťuji realitní a právní servis potřebný k zajištění prodeje nemovitosti.

Nabízím Vám vyřízení úvěru na financování koupi nemovitosti a zprostředkuji Vám ten nejvýhodnější úvěr na konkrétní případ s přihlédnutím na aktuální úrokový trend jednotlivých bank.

Pro klienty, kteří uzavřou exklusivní smlouvu a uskuteční prodej své nemovitosti, nabízím:

  • uhradrada poplateku za vklad do Katastru.

  • znalecký posudek pro účely daně z převodu nemovitosti

  • vypracování daňového přiznání, včetně podání u příslušného finančního úřadu

Pokud Vás moje nabídka na spolupráci při prodeji Vaší nemovitosti oslovila, budu rád, když se na mne obrátíte a využijete mých služeb.


STANISLAV DUŠA
Hornická 343, Stochov
Mobil: +420 736 645 625, Telefon: +420 312 652 301, Fax: +420 312 652 301
IČ: 62976630
dusareality@gmail.com, dusark@seznam.cz
www.dusareality.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek